با ما تماس بگیرید: 65611595-021|info@datisdoor.com
صفحه نخست۱۳۹۷-۷-۲۸ ۱۲:۲۱:۰۶ +۰۳:۳۰

انواع درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک اسلایدینگ

 • درب اتوماتیک اسلایدینگ : این نوع درب اتوماتیک شیشه ای متداولترین نوع درب اتوماتیک کشویی می باشد که بصورت های گوناگون بسته به نیاز مشتری و شرایط محیط قابل اجرا است.
  بطور مثال می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
 • درب ۴ لت اتوماتیک کشویی: ۲ لت بصورت ثابت در طرفین و ۲ لت بصورت متحرک در وسط.
 • درب ۲ لت اتوماتیک کشویی: ۱ لت بصورت ثابت و۱ لت بصورت متحرک درسمت چپ یا راست لت ثابت.
 • درب ۲ لت اتوماتیک کشویی به ۲ طرف بازشو: ۲ لت بصورت متحرک و در خلاف جهت همدیگر حرکت می کنند. بطور مثال به هنگام باز شدن روی دیوارهای جانبی قرار می گیرند.
 • درب اتوماتیک کشویی : ۱ لت بصورت متحرک روی دیوار یا فضای جانبی باز می گردد.

نکته قابل توجه این که دربهای اتوماتیک شیشه ای ازلحاظ ظاهری می تواند به شکل های متنوعی طراحی و ساخته شود. تنوع در فریم درب اتوماتیک و همچنین تنوع دررنگ یاطرح شیشه ها می تواند حالتهای ظاهری متفاوتی را ایجاد نماید

برای مشاوره رایگان در مورد انواع درب اتوماتیک شیشه ای همین حالا با داتیس دُر تماس بگیرید: ۶۵۶۱۱۵۹۵-۰۲۱

انواع فریم درب اتوماتیک شیشه ای

انواع فریم درب

 • فریم آلومینیم رنگی : فریم آلومینیم معمولا در ۲ مدل پهن و باریک مورد استفاده قرارمی گیرد. فریم های آلومینیم دارای پوششی از رنگ الکترواستاتیک پودری هستند که بسته به طراحی محیط و یا سلیقه مشتری می توان طیف رنگی گوناگونی را برای آن در نظرگرفت.
 • فریم استیل : فریم استیل شامل یک فریم آلومینیم پهن یا باریک است که با ورق استیل دکورال روکش می شود . طیف رنگ فریم استیل بسیار متنوع و جذاب است بطور مثال فریم استیل طلایی میرور، فریم استیل طلایی مات، فریم استیل نقره ای میرور یا مات، فریم استیل دودی میرور یامات، فریم استیل مسی میرور یا مات و …
 • فریم آلومینیم آنادایز: فریم آلومینیم آنادایز تحت پروسه آبکاری طیف رنگی متنوعی به خود می گیرد که می توان از آن به فریم آنادایز طلایی، فریم آنادایز شامپاینی، فریم آنادایز سیلور و … اشاره کرد.
درب اتوماتیک لولایی

انواع شیشه درب اتوماتیک

انواع فریم درب

شیشه ها از لحاظ ضخامت ، رنگ و ساخت انواع گوناگونی دارد. به طور مثال شیشه ۱۰ میلیمتر سکوریت با طیف رنگی سفید ( بی رنگ )، دودی ، برنز، آبی و سبز و … قابل ارائه است . گاهی برای برخی از پروژه ها ازشیشه دو جداره یا شیشه لمینیت نیز استفاده می گردد. نکته قابل توجه اینکه طرحها و لوگوهای دلخواه را میتوان روی شیشه سند بلاست (حکاکی ) نمود.

برای مشاوره رایگان در مورد انواع درب اتوماتیک شیشه ای همین حالا با داتیس دُر تماس بگیرید: ۶۵۶۱۱۵۹۵-۰۲۱

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی

درب اتوماتیک اسلایدینگ

درب اتوماتیک شیشه ای تلسکوپی : درب اتوماتیک تلسکوپی به درب اتوماتیکی گفته می شود که لتهای متحرک آن به هنگام بازشدن روی هم قرار می گیرند و به یک سمت حرکت می کنند. درب شیشه ای تلسکوپی نیز به حالتهای مختلف از جمله موارد ذیل قابل اجرا است:

 • درب ۳ لت تلسکوپی : ۱ لت بصورت ثابت و ۲ لت بصورت متحرک به یک سمت حرکت کرده و روی لت ثابت قرار می گیرند.
 • درب ۶ لت تلسکوپی : ۲ لت بصورت ثابت در طرفین و ۴ لت بصورت متحرک که ۲ به ۲ به طرفین روی هم حرکت کرده ، و در نهایت روی لت ثابت قرار می گیرند.

قابل ذکر است که در مواردی دیوار جانبی می تواند جایگزین لت های ثابت شود.

مزیت دربهای اتوماتیک تلسکوپی ، ایجاد فضای بازشو بیشتر است.